Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak se nafukovací panna používá?

Jak se nafukovací panna používá?

Nejdůležitější je opatřit si společně s nafukovací pannou i lubrikační gel, který je ke styku s touto hračkou nezbytně nutný. K dražším modelům se automatický zdarma lubrikační gel přibaluje, u levnějších verzí, je nutné si ho zvlášť dokoupit.

Po vybalení není od věci si prostudovat přiložený návod. Dočtete se jak pannu nafouknout, jak s ní manipulovat, které sexuální polohy lze praktikovat, čemu se vyvarovat i jak ji uskladnit.

Nejlepší vibrátor pro každého We-Vibe. 7 programů uspokojí každého!

koupit

Ve specializovaných sexshopech jsou k dostání pumpičky na nafukování těchto panen.

Když je nafukovací panna nafouknutá a připravená, pusťte si oblíbený pornofilm, otevřete erotický časopis a sexuální hrátky mohou začít.

Závěr…

Ať již sáhnete po nafukovací panně za pár stovek nebo investuje desítky tisíc do silikonové modelky, vždy mějte na paměti, že sexuální praktiky, které budete realizovat na umělé ženě bez duše, si ke skutečné ženě dovolit nemůžete, aniž by Vám to sama dovolila. Na rozdíl od neživé nafukovací panny, ona totiž nikdy nebude Váš majetek.

koupitDiskuse (39 komentářů)

Denis4, (05. 06. 2016 10:39) Reagovat
Taky uvažuju o nafukovačce, ale musím přiznat, že jsem trochu na rozpacích, ale zase anonymní nákup a nikdo o tom neví. A co já vím, co ostatní lidi dělají v soukromí... :-*
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panna
Kontakty