Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Maximální prožitek s nafukovací pannou

Maximální prožitek s nafukovací pannou

Nafukovací panna

Nafukovací panny za svůj vývoj prodělaly řadu změn. Zlepšil se materiál, ze kterého jsou vyráběné, a celkově vám přinesou více prožitku než její předchůdkyně z dob minulých. Na trhu je mnoho nafukovacích panen. Hledáte-li příjemnou rozkoš za příznivou cenu, potěší vás „Panna nafukovací 3 otvory“.

Je vhodná pro méně náročné zákazníky, kteří se rozhodli zkusit něco nového. I přes své jednodušší provedení je zcela funkční. Její tři tělesné otvory (vagína, anální otvor a ústa) vám zpestří vaše osamocené chvilky.

Hodí se i jako dárek pro nějakého kamaráda-samotáře.

koupit


Diskuse (22 komentářů)

Alexa, (07. 04. 2016 15:46) Reagovat
Nafukovačku používat my přijde trochu divný, ale třeba sem jen pokrytec. Proti vibrátorkům třeba nic nemám. I když umělej chlap celej by mě asi taky přišel trochu divný.
Radka konečná, (17. 11. 2020 04:44) Reagovat
Já jsem pořídila manželovy nafukovací pannu protože měl pořád chuť na sex až moc. Tak jsem to riskla . dlouho otálel až ji začal používat párkrát jsem ho u toho přistihla tak řekl že co když už ji má a řeknu upřímně lepcí až mazel použije pomůcku ktomu určenou než až chodí příč do nakych máte klubu tak ho mám aspoň doma. A jsme spokojeni oba a vztah klape i bez nevěry. A co když má chuť tak ať si užije
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panna
Kontakty