Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pro koho je nafukovací panna určená?

Pro koho je nafukovací panna určená?

Tdfkjby lidi, kteří obvykle nafukovací pany kupují, můžeme rozdělit na tři základní skupiny.

První skupinou jsou sociálně slabší jedinci a teenageři. Sociálně slabší muži, kteří nejsou schopni navázat kvalitní vztah, obvykle trpí nedostatkem sexuálního uspokojení a samotou. Nafukovací panna je pro tyto lidi dostatečnou náhražkou, která jim dělá společnost jak sexuální, tak společenskou.

Pro mladé chlapce, kteří jsou v období puberty zmateni z tělesných i duševních změn, se nafukovací panna může stát jakousi první dívkou, na které získávají bez obav své prvotní zkušenosti a poznatky.

koupit

Další skupinou jsou fetišisté. Konkrétně se jedná o fetiš zaměřený na PVC. Fetišisté se uspokojují pohledem či dotykem na plastové věci, být s plastem v jakémkoli kontaktu jim dělá potěšení. Nafukovací panny jsou nejvhodnějším prostředkem k uspokojení sexuálních potřeb takto zaměřených lidí.

Jiný druh úchylky se může zaměřovat na neživou nebo umělou ženu jako takovou. Lidé takto zaměření jsou často psychicky nemocní a mohou být ženám nebezpeční. Nafukovací panna je vhodnou alternativou jak uspokojit jejich vášeň po neživých ženách a odvrátit tím možné tragické následky.

Poslední skupinou jsou všichni ostatní lidé, kteří po nafukovací panně v sexshopu sáhnou. Často se jedná o dvojice, které chtějí zpestřit partnerský sex nebo o kamarády, kteří nafukovací pany nakupují z legrace jako dárek k různým příležitostem.

koupitDiskuse (42 komentářů)

Kevin, (21. 05. 2016 19:35) Reagovat
Chlapi, dival jsem se na tohle : http://www.4sex.cz/satisfyer-pro-2-p-13959.html co to takhle koupit manzelce k necemu nebo jen tak. myslite ze bych ji udelal radost ? obcas si takovy darek dame .)
Roman, (24. 05. 2016 15:44) Reagovat
No jako, nevim podle toho jak to se zenou mame ja si koupil na 4sex nafukovacku a malem mi ji omlatila o hlavu :D takze jestli ti to nevadi tak ji to kup :)
Arnost, (29. 05. 2016 20:24) Reagovat
Zalezi jakou mas doma zenu pokud to toleruje tak jsi v klidu :D
Péťa, (18. 11. 2020 06:02) Reagovat
Já si myslím taky i když chlap žije z holkou a má víc chuť na sex jak ona tak lepcí použít nafukovací pannu než být na netu a hledat další holky pro pobavení.Od tohoto jsou nafukovací pany ale záleží jak která ženou to pochopí a respektuje.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panna
Kontakty