Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pro koho je nafukovací panna určená?

Pro koho je nafukovací panna určená?

Tdfkjby lidi, kteří obvykle nafukovací pany kupují, můžeme rozdělit na tři základní skupiny.

První skupinou jsou sociálně slabší jedinci a teenageři. Sociálně slabší muži, kteří nejsou schopni navázat kvalitní vztah, obvykle trpí nedostatkem sexuálního uspokojení a samotou. Nafukovací panna je pro tyto lidi dostatečnou náhražkou, která jim dělá společnost jak sexuální, tak společenskou.

Pro mladé chlapce, kteří jsou v období puberty zmateni z tělesných i duševních změn, se nafukovací panna může stát jakousi první dívkou, na které získávají bez obav své prvotní zkušenosti a poznatky.

koupit

Další skupinou jsou fetišisté. Konkrétně se jedná o fetiš zaměřený na PVC. Fetišisté se uspokojují pohledem či dotykem na plastové věci, být s plastem v jakémkoli kontaktu jim dělá potěšení. Nafukovací panny jsou nejvhodnějším prostředkem k uspokojení sexuálních potřeb takto zaměřených lidí.

Jiný druh úchylky se může zaměřovat na neživou nebo umělou ženu jako takovou. Lidé takto zaměření jsou často psychicky nemocní a mohou být ženám nebezpeční. Nafukovací panna je vhodnou alternativou jak uspokojit jejich vášeň po neživých ženách a odvrátit tím možné tragické následky.

Poslední skupinou jsou všichni ostatní lidé, kteří po nafukovací panně v sexshopu sáhnou. Často se jedná o dvojice, které chtějí zpestřit partnerský sex nebo o kamarády, kteří nafukovací pany nakupují z legrace jako dárek k různým příležitostem.

koupitDiskuse (42 komentářů)

Lojzik, (25. 03. 2016 21:04) Reagovat
Pro vsechny kdo to chteji zkusit :D nebo jen zazit to nekdy ja to zazil a je to dobry :D sranda celkem ale ziva zenska to samo neni ale je to dobry fakt :D
Roman, (28. 03. 2016 20:00) Reagovat
Jo je to parada, ale zalezi na kvalite, nektere jsou na nic ale kupuji tady http://www.4sex.cz/panna-nafukovaci-jezebel-p-1050.html a parada. je to legrace
Frantik, (30. 03. 2016 20:37) Reagovat
pro kazdeho kdo nema sex se svoji zenou nebo je sam a opusteny, je to dobry nacvik aby clovek nevyvrcholil drive nez je normalni :)
Ales, (14. 04. 2016 21:39) Reagovat
Tak je to super vec jak si zprijemnit zivot nebo aspon a uzit si neco s nekym jinym nez normalni zenskou.
Arnost, (24. 05. 2016 15:46) Reagovat
to je ale aby te za nehudrovala stara doma ! :D ja uz kolikrat dostal vynadano. ale co kdyz neni s ni tak nafukovacka ideal
rene, (17. 04. 2016 20:37) Reagovat
Jo chlapi, zprijemneni sexualniho zivota to je vyborny :D ja kdyz neni manzelka doma tak zkousim ruzne techniky a je to super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panna
Kontakty